Eemshaven, 7 Juli 2021

Vandaag is DronePort Eemshaven officieel geopend door Groningen Seaports CEO Cas König en EMS Maritime Offshore Managing Directeur Marcel Diekmann .

DronePort Eemshaven is een initiatief van het DroneQ Robotics, Offshore Wind Innovation Centre (OWIC), EMS Maritime Offshore en Groningen Seaports. De luchthaven voor drones is gevestigd bij de Heliport Eemshaven en is gericht op de offshore windsector. Opleiden, ontwikkelen en testen met drones en ROV’s zal een belangrijk onderdeel zijn van de activiteiten.

Zie de video van de opening hier…

Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.